O společnosti

koláž fotek krajiny

MEDICA FILTER spol. s r.o. je česká firma se sídlem v Kašperských Horách, v malebném prostředí Šumavy. Společnost vznikla roku 1990 a jako právní subjekt byla zaregistrována u Okresního soudu Plzeň-město.

Naším cílem je spokojený zákazník

Společnost Medica Filter je jedním z významných dodavatelů zdravotnických prostředků na českém trhu. Uvědomujeme si své postavení na trhu, i závazky z toho plynoucí. Uvědomujeme si, co znamená spolehlivost a kvalita. Jsme přísní sami na sebe a odměnou nám je široké portfolio našich spokojených zákazníků.

Chceme se držet kréda „zákazník je vždy na prvním místě“ a považujeme za důležité, aby naši odběratelé mohli alespoň částečně zasáhnout do konečné podoby výrobků podle svých vlastních zkušeností vycházejících z jejich praxe.

Děkujeme, že jste otevřeli naše www stránky a věříme, že i Vás naše nabídka a obchodní filosofie osloví a že i Vy získáte dobrou zkušenost ze spolupráce s námi.

Výrobní program

Hlavní částí programu firmy je  výroba jednorázového zdravotnického materiálu, který je dále podle potřeby zákazníka sterilizován. Nabídku zdravotnického materiálu tvoří operační sety, operační roušky, operační pláště, čepice, masky a další doplňky, které usnadňují proces zarouškování pacienta a pomáhají eliminovat riziko vzniku nozokomiální nákazy v místě operačního zákroku.

Mezi uživatele naší kolekce oděvní konfekce patří personál zdravotnických zařízení, záchranných služeb, lázeňských zařízení, lékáren a zařízení sociálních služeb. V kolekci, na jejichž tvorbě se podílejí nejen naši oděvní návrháři, ale i sami zákazníci, můžete nalézt širokou škálu oděvů - košile, kalhoty, sukně, šortky, šaty, pláště, zástěry, haleny, bundy, kombinézy, čepice, ochranné oděvy, výstražné oděvy a obuv. Nabídka je dále obohacena o trička a mikiny z bavlny či fleecu, které jsou vhodné jako doplněk pracovního oděvu. Jsme pyšní na to, že byly naše oděvy nejednou oceněny zákazníky cenou nejvyšší. Zákazníci kladně hodnotili vysokou kvalitu materiálů a provedení, design oděvů a komfort při jejich nošení.

Firma také kooperuje s dalšími významnými společnostmi zaměřenými na zdravotnický sektor v ČR. Díky této spolupráci dokážeme nabídnout svým zákazníkům i produkty, které nejsou součástí našeho výrobního programu. Tato spolupráce navíc zákazníkům přináší benefity plynoucí ze sjednocených dodávek – nákladově optimalizovaný nákup.

Certifikace

Výroba je již od počátku existence firmy realizována za velmi přísných hygienických podmínek. Firma je každoročně auditována pracovníky certifikačního ústavu. Firma Medica Filter s.r.o. je v současnosti certifikována certifikační agenturou TÜV Nord Cert GmbH. Aktuální certifikáty, osvědčující systém řízení kvality odpovídající normě EN ISO 13485:2016 a příloze V. směrnice 93/42/EEC můžete stáhnout zde.