Kategorie eshopu

Bavlněné zdravotnické oděvy

Bavlněné zdravotnické oděvy

Zdravotnické oblečení lze na přání opatřit jmenovkou, názvem profese nebo logem ve formě výšivky, nášivky nebo potisku. Za poplatek Vám nabízíme přizpůsobení zakoupeného oděvu Vaší postavě, tyto úpravy je ale nutné telefonicky konzultovat.

Dětské potřeby

Dětské potřeby

Do skupiny jsou zařazeny dětské jednorázové plenkové kalhotky, rychlozavinovačky, ortopedické kalhotky a jiné výrobky.

Gelové obklady

Gelové obklady

Gelové obklady k použití za tepla (termoterapie) a za studena (kryoterapie) jsou jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak ulevit od bolesti bez použití léků. Vyznačují se dlouhodobou životností při opakovaných použití (až 400 krát) a poddajností viskózního gelu při teplotách od -25°C do 80°C.

Injekční jehly a stříkačky

Injekční jehly a stříkačky

Injekční stříkačky jsou sterilní, apyrogenní, netoxické, vyrobené z plastu. Umožňují podávání injekčních roztoků do těla pacienta, odběry krve a punkce.

Inkontinenční pomůcky

Inkontinenční pomůcky

Zde naleznete plenkové kalhotky pro děti, prodyšné plenkové kalhotky pro dospělé, hygienické absorpční podložky, urologické vložky.

Kosmetika pro citlivou pleť

Kosmetika pro citlivou pleť

Zdravotní kosmetika se zaměřuje hlavně na péči o suchou a citlivou pleť, kterou zvláčňuje a vyživuje.

Mikiny, trička, ponožky …

Mikiny, trička, ponožky …

Doplňkovým sortimenterm bavlněných oděvů určených pro zdravotnictví jsou také trička a mikiny různých střihů a provedení.

Operační sály

Operační sály

Skupina obsahuje výrobky společnosti Medica Filter, které jsou sterilní a jsou určené k použití na operačních sálech. Neleznete zde operační roušky, operační doplňky, operační oděvy aj.

Ostatní

Ostatní

Netkané textilie v balíčcích nebo v rolích, relaxační poštářky

Ošetření rány

Ošetření rány

Do skupiny patří zdravotnické prostředky k ošetření rány - obvazy a obinadla, kompresy z gázy a netkané textilie, náplasti, výrobky z vaty, prostředky ke tlumení bolesti a další.

Rukavice

Rukavice

Rukavice dodáváme jak ve sterilním provedení pro veškeré chirurgické úkony, tak i v nesterilním, které je vhodné pro ostatní výkony vyšetřovací, ošetřovací a diagnostické.

Výprodej

Výprodej

Naleznete zde sandály a pantofle v dámském i pánském provedení a zdravotnické oděvy

Vyšetřovací oděvy a pomůcky

Vyšetřovací oděvy a pomůcky

Do skupiny jsou zařazeny prostředky používané během vyšetření pacienta - ochranné a vyšetřovací oděvy, návleky na obuv, utěrky atd.