Staňte se členem týmu I Vy

Medica Filter, spol. s r.o. je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnické konfekce a zdravotnických prostředků již téměř 20 let. Společnost spolupracuje s dalšími firmami, ať už českými či zahraničními, aby mohla díky širokému sortimentu kvalitních výrobků uspokojit požadavky všech svých zákazníků.

Vlastní produkce firmy je zaměřena na výrobu jednorázových zdravotnických prostředků zaručujících svému uživateli bezpečí a komfort a profesní zdravotnické konfekce, v případě potřeby i šité na míru. Ucelená nabídka pro zákazníky, spolu s produkty z naší vlastní výroby, obsahuje více než 4 000 produktů, a to i od různých výrobců - náplasti a obvazový materiál, hygienické prostředky, inkontinenční a urologické pomůcky, infuzní a injekční techniku. Díky takto rozsáhlému portfoliu nabízených výrobků se firma s úspěchem zúčastňuje výběrových řízení na území ČR a jejím cílem v zahraničním obchodu je získávat zkušenosti s výběrovými řízeními také v zemích EU.

„Firma si za dobu své již téměř dvacetileté existence vydobyla své postavení na českém trhu a dobré jméno u svých zákazníků. Společnost je známa tím, že se vždy chová korektně ke svým zaměstnancům, zákazníkům i partnerům, je spolehlivá ve svých dodávkách a velmi pečlivě sleduje kvalitu a vývojové trendy na trhu.

Společnost Medica Filter je flexibilní společností a je vždy otevřena novým nápadům a myšlenkám. Máte-li i Vy zájem stát se naším partnerem (dodavatelem či odběratelem), neváhejte nás kontaktovat.

Těším se na spolupráci s Vámi.“

Ing. Petra Voldřichová - Marketing