Využijte našich expertních znalostí i Vy

Nemocnice
Medica Filter, spol. s r.o. je ryze česká firma, zaměřená na výrobu a distribuci zdravotnických prostředků splňující normu DIN EN ISO 13485:2003 a zdravotnického oblečení. Za dobu své již téměř dvacetileté existence získala dostatečné knowhow o potřebách velkých zdravotnických zařízení a u svých zákazníků a obchodních partnerů si vybudovala pověst spolehlivého dodavatele a korektního partnera.

Medica Filter disponuje sofistikovaným informačním systémem, který umožňuje spolehlivě a pružně řídit dodávky – ať už ucelené pro centrální sklad, či rozčleněné pro jednotlivá oddělení nemocnice. Systém je schopen přijímat elektronicky zpracované objednávky automaticky a sledovat stav zakázky v každé fázi. Systém je dále schopen archivovat veškeré detaily zakázky a tisknout EAN kódy pro snazší evidenci. Systém dále eviduje produkty ze sortimentu dalších firem, se kterými Medica Filter spolupracuje již několik let a umožňuje rychlé vyhledání poptávaného produktu.

Díky sjednoceným a systémově řízeným dodávkám Vám přinášíme benefity klíčové pro efektivní plánování a řízení provozu zdravotnických zařízení:

  • časové úspory již ve fázi poptávky či objednávky
  • časové úspory během převzetí dodávek (na jednotl. odděleních i v centrálním skladu)
  • cenové výhody plynoucí z úspěšné spolupráce několika zdravotnických firem
  • cenová a environmentální optimalizace sterilních produktů plynoucí z aplikace operačních a ambulantních setů – úspory za přepravu, sterilní balení, sterilizaci

Využijte i Vy našich expertních znalostí o zdravotnických prostředcích a jejich aplikaci, zvláště o prostředcích, které pro Vás vyvíjíme – operační rouškovací systém.

Máme zkušenosti s dodávkami pro nemocnice i s výběrovými řízeními a svým zákazníkům pomáháme definovat potřeby s ohledem na nákladovou i časovou optimalizaci provozu jednotlivých oddělení. Pečlivě pro Vás vybíráme produkty z naší vlastní výroby i z nabídek našich obchodních partnerů a zaručujeme Vám kvalitní a spolehlivé dodávky na jednotlivá oddělení k Vaší plné spokojenosti.

Můžeme-li Vám jakkoliv pomoci, či máte-li nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Příjemný den Vám přeje,

Tým pro zákazníky