Kvalita a komfort pro Vaše zaměstnance

Součástí výrobního programu společnosti Medica Filter s.r.o. je i výroba výstražných reflexních oděvů s širokou variabilitou použitých materiálů – klasické materiály (100% ba, směs bavlny a polyesteru) , membránované materiály, mikrovlákno, které nabízíme v provedení fluorescenční žluté a fluorescenční oranžové barvě. Nabídka pro záchranné a zdravotní dopravní služby je doplněna dalšími produkty z naší vlastní výroby či z nabídek spolupracujících firem. Patří sem zejména sterilní roušky a ambulantní sety, jednorázové ochranné produkty z netkané textilie, obvazový materiál, kompresy a tampóny z gázy, termoizolační podložky a přikrývky, balíčky první pomoci.

Prohlédněte si on-line katalog produktů a využijte cenově výhodného nákupu prostřednictvím e-shopu.

Uvědomujeme si náročnou práci zaměstnanců záchranných služeb, a proto se snažíme nabídnout zákazníkovi takový oděv, na který se může spolehnout.

K výrobě oděvů používáme velice kvalitní materiály, aby oděv svému uživateli sloužil co možná nejlépe a nejdéle. Používané tkaniny a retroreflexní prvky jsou certifikovány a splňují podmínky normy EN 471. Abychom docílili toho, že zvolený oděv bude svému nositeli dobře sedět, používáme ve výrobě sofistikovaný informační systém, který dokáže upravit zvolený typ oděvu na postavu jeho nositele. Stačí se jen změřit a my už se postaráme, že budete mít oděv k Vaší plné spokojenosti.

V případě, že jste v našem e-shopu nenalezli produkt, který potřebujete, neváhejte se na nás obrátit.“

Obchodní oddělení a Zákaznické centrum MF