Medica Filter
český výrobce a dodavatel
zdravotnických prostředků

Proč si vybrat naše produkty?

  • osobní komunikace a spolupráce se zákazníkem
  • nákladově optimalizované řešení aplikace zdravotnických prostředků ve formě ambulantních setů
  • spolupráce s dalšími dodavateli zdravotnických prostředků na sjednocených dodávkách pro zákazníky
  • znalost našich vlastních produktů a možností jejich úprav
  • znalost zkušeností zákazníků z používání našich vlastních produktů
Firemní dovolená28.05.20
Upozorňujeme Vás, že od 27.7.2020 do 9.8. 2020 bude v Medice Filter firemní dovolená a bude zde pouze omezený provoz. Po celou dobu jsou Vám k dispozici pracovníci našeho zákaznického centra.  
Hledáte zajímavou a perspektivní práci na Sušicku ?
Upozornění14.05.20
Vážení zákazníci, vzhledem k současné situaci s covid-19 a hrozícímu nedostatku potřebných ochranných oděvů pro naše zdravotníky jsme byli nuceni dočasně soustředit výrobní kapacitu na tuto část našeho sortimentu. Z tohoto důvodu může nyní docházet k prodlužování dodacích lhůt bavlněných oděvů. Velmi Vám děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné způsobené komplikace. Váš tým Medica Filter

 

banner pro vstup do e-shopu
banner s náhradním plněním pro medicahandicap

 

Medica Filter, spol. s r.o. je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků a zdravotnického oblečení. V současné době se firma stará o více než 5000 zákazníků. Mezi naše zákazníky patří jednotliví lékaři, lékárny, lázeňská zařízení a balnea provozy, kliniky, záchranné a zdravotní dopravní služby, ústavy sociální péče i velká zdravotnická zařízení jako jsou nemocnice.

Připojte se k nim i Vy a využijte našich služeb již v počáteční fázi, kdy dodavatele poptávaného produktu teprve hledáte.

Naším cílem je najít ve spolupráci s Vámi nákupní strategii, která nejen sleduje obecná kriteria (jako jsou cena, kvalita, potřebný stupeň ochrany), ale především Vaše individuální požadavky na dodávané výrobky.

Chcete-li nám cokoliv sdělit, prosím, kontaktujte nás. Uvítáme Vaše připomínky a nápady.

Tým péče o zákazníky
zdravotní kosmetika
bavlněné zdravotnické oděvy