Medica Filter
český výrobce a dodavatel
zdravotnických prostředků

Proč si vybrat naše produkty?

  • osobní komunikace a spolupráce se zákazníkem
  • nákladově optimalizované řešení aplikace zdravotnických prostředků ve formě ambulantních setů
  • spolupráce s dalšími dodavateli zdravotnických prostředků na sjednocených dodávkách pro zákazníky
  • znalost našich vlastních produktů a možností jejich úprav
  • znalost zkušeností zákazníků z používání našich vlastních produktů
Novinka - dvouvrstvá bavlněná rouška vhodná k opakovanému použití, s možností vložení vložky z nanovlákna. Vložky z nanomateriálu mají rozměr 9 x 18 cm slouží jako další filtrační vrstva. Jsou vyrobeny z prodyšné nanotextilie, která zabraňuje prostupu mikročástic s účiností až 99,9 %. Balení obsahuje nanovložky v počtu 25 kusů.
Upozornění19.03.20
S ohledem na současnou situaci upozorňujeme, že některé položky Vašich objednávek mohou být pokráceny. Důvodem mohou být výpadky od našich dodavatelů a také to, že chceme objednávky zákazníků pokrýt alespoň částečně. Děkujeme za pochopení.

 

banner pro vstup do e-shopu
banner s náhradním plněním pro medicahandicap

 

Medica Filter, spol. s r.o. je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků a zdravotnického oblečení. V současné době se firma stará o více než 5000 zákazníků. Mezi naše zákazníky patří jednotliví lékaři, lékárny, lázeňská zařízení a balnea provozy, kliniky, záchranné a zdravotní dopravní služby, ústavy sociální péče i velká zdravotnická zařízení jako jsou nemocnice.

Připojte se k nim i Vy a využijte našich služeb již v počáteční fázi, kdy dodavatele poptávaného produktu teprve hledáte.

Naším cílem je najít ve spolupráci s Vámi nákupní strategii, která nejen sleduje obecná kriteria (jako jsou cena, kvalita, potřebný stupeň ochrany), ale především Vaše individuální požadavky na dodávané výrobky.

Chcete-li nám cokoliv sdělit, prosím, kontaktujte nás. Uvítáme Vaše připomínky a nápady.

Tým péče o zákazníky
zdravotní kosmetika
bavlněné zdravotnické oděvy